Telefonlarımız: +(90) 312 267 55 22
+(90) 312 267 55 23
+(90) 312 267 55 43
Faks: +(90) 312 267 10 05
Mail info@anmakdisli.com


     Firmamız,  Sincan Organize Sanayi  Bölgesi'nde 2000 m2'si kapalı olmak üzere toplam 4500 m2'lik  fabrika alanında faaliyetlerini sürdürmekte olup, ülkemizin önde gelen traktör fabrikalarına seri olarak dişli üretmektedir. Sürekli gelişen teknolojik altyapısı, konusunda deneyimli ekibi ve kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı ile yurtiçi ve yurt dışı müşteri taleplerine hızlı ve kalıcı çözümler sunulmaktadır.

     Çağımızın gerekliliği olan düşük maliyet, yüksek kalite  ile bütünleştirilerek pazar beklentilerinin de üzerinde bir üretim anlayışı  ilke edinilmiştir. Müşteri memnuniyetini ve üretim kalitesini en yüksek seviyede tutmayı hedefleyen firmamız her zaman daha iyisini sunmayı amaçlamaktadır. Firmamız sahip olduğu ISO 9001:2008 kalite sistemi ve üretimin her aşamasında uygulanan kalite kontrol faaliyetleri sayesinde, tam zamanında ve en iyi kalitede ürün teslimatını gerçekleştirerek alanında hızlı adımlarla ilerlemektedir.

     Firmamızın bünyesinde çeşitli alanlarda Ar-Ge çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmalar ile hem yeni ürün üretimi, hem de mevcut ürünlerin üretim sürecinin iyileştirilmesi faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. KOSGEB, TÜBİTAK ve Sanayi Bakanlığı destekli projelerimiz bulunmaktadır. Ayrıca tamamen bünyemizde tasarım
ve imalatı gerçekleştirilen planet dişli sistemli redüktörlerin üretimi yapılmaktadır.

     Firmamız teknoloji yatırımlarına hız vermiş olup, sürekli olarak makine parkımız yenilenmekte ve geliştirilmektedir. Makine parkımıza son olarak CNC azdırma ve CNC raspa tezgahlarımız eklenmiştir. 2011 yılı sonu itibariyle yıllık 300.000 adet dişli üretim kapasitesine ulaşılmıştır.Tasarımdan paketlemeye kadar her süreçte " tek seferde en iyisini yap" anlayışını benimseyerek, geleceğe doğru güçlü adımlarla yürümekteyiz.

Anasayfa Kurumsal Kalite Politikası Ürünler İletişim
Copyright © ANMAK 2012. Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım & Programlama Sır Tasarım Tanıtım Ajansı