Telefonlarımız: +(90) 312 267 55 22
+(90) 312 267 55 23
+(90) 312 267 55 43
Faks: +(90) 312 267 10 05
Mail info@anmakdisli.com


Kalite Politikası

      ANMAK Grup firması; sürekli gelişen ve kendini yenileyen, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir kalite anlayışını benimsemiş olup , faaliyetlerini bu amaç doğrultusunda planlamakta ve uygulamaktadır.

      Firmamız "bir defada en iyisini yap" anlayışı ile, müşteri beklenti ve taleplerine en hızlı ve en etkin cevabı vermek amacıyla gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir.

      Çalışanlar arasındaki ekip ruhu ve çevreye duyarlı üretim anlayışı sayesinde sorumluluklarının farkında olan firmamız kaliteden asla taviz vermeden geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

      Ayrıca firmamızda mevcut kalite yönetim sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirmek amacıyla, çalışanlarımıza gerekli bilgi akışının sağlanmasına çok özen gösterilmektedir. Bu sayede kalite bilincinin şirket içi tüm kademelerde sağlanması ve geliştirilmesi hedeflenmektedir.

      Firmamız hem yurtiçi hemde uluslararası sektörde, gerek kalite anlayışı gerekse etik değerlere saygısı ile örnek bir kuruluş olmayı kendine amaç edinmiştir.

[%itemlang_label%]
[%itemlang_label%]
Anasayfa Kurumsal Kalite Politikası Ürünler İletişim
Copyright © ANMAK 2012. Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım & Programlama Sır Tasarım Tanıtım Ajansı